Epson Pre-treatment Liquid | Epson
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
628.06 € 519.06 € (bez PVN 21%) | 2 | 25.05. |
Epson Pre-treatment Liquid | Epson
| Bruto dziļums MM | 300.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 295.00 mm |
| Bruto svars | 0.7 kg |
| Bruto platums MM | 305.00 mm |
| Net Svars | 0.25 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 400.00 g |
| Plastmasas No Pet | 50.00 g |
|---|---|
| Tare svars KG | 0.45 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 43 pcs |
| Ražotājs | Epson |