Epson WF-M53xx/58xx Series (XXL) | Ink cartrige | Black
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
517.00 € 427.27 € (bez PVN 21%) | 50 | 29.04. |
Epson WF-M53xx/58xx Series (XXL) | Ink cartrige | Black
| Bruto dziļums MM | 350.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 50.00 mm |
| Bruto svars | 1.00 kg |
| Bruto platums MM | 115.00 mm |
| Net Svars | 0.90 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 80.00 g |
| Plastmasas No Pet | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 429 pcs |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink cartrige |
| Producer produkts nosaukums | WF-M53xx/58xx Series (XXL) |
| Lappušu apjoms | 40000 lappuses |
| Ražotājs | Epson |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.lt/lt_LT/produktai/ink-and-paper/ra%c5%a1alo-eksploatacin%c4%97s-med%c5%beiagos/wf-m53xx-58xx-series-ink-cartridge-xxl-black/p/39943 |