Epson 408L | DURABrite Ultra Ink | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
63.53 € 52.50 € (bez PVN 21%) | 5 | 01.05. |
Epson 408L | DURABrite Ultra Ink | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 97 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 140 mm |
| Bruto svars | 0.103 kg |
| Bruto platums MM | 45 mm |
| Net Svars | 0.099 kg |
| Packing daudzums | 5 pcs |
| Plastmasas No Pet | 4 g |
| Tare svars KG | 0.004 kg |
| Tilpums M3 | 0.0006111 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Daudzums | Singlepack |
| Producer produkts nosaukums | 408L |
| Kapacītāte | 36.9 ml |
|---|---|
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | DURABrite Ultra Ink |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro WF-C4810DTWF |
| Lappušu apjoms | 2200 lappuses |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 255 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 100 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 150 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 0.515 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.038 kg |
| Paletes daudzums | 2255 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.lt/lt_LT/produktai/ink-and-paper/ra%c5%a1alo-eksploatacin%c4%97s-med%c5%beiagos/singlepack-black-408l-durabrite-ultra-ink/p/33432 |