Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 | Ink cartridge | Yellow
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
338.13 € 279.45 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 | Ink cartridge | Yellow
| Bruto dziļums MM | 316.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 43.00 mm |
| Bruto svars | 0.73 kg |
| Bruto platums MM | 134.00 mm |
| Net Svars | 0.60 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 100.00 g |
| Plastmasas No Pet | 33.00 g |
| Tare svars KG | 0.13 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 949 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Savienojamie produkti | WorkForce Enterprise AM-C4000 |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink cartridge |
| Producer produkts nosaukums | WorkForce Enterprise AM-C4000 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.lt/lt_LT/produktai/ink-and-paper/ra%c5%a1alo-eksploatacin%c4%97s-med%c5%beiagos/workforce-enterprise-am-c4000-yellow-ink/p/33828 |