Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 | Ink cartridge | Black
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
318.57 € 263.28 € (bez PVN 21%) | 2 | 20.05. |
Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 | Ink cartridge | Black
| Bruto dziļums MM | 316.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 57.00 mm |
| Bruto svars | 1.13 kg |
| Bruto platums MM | 134.00 mm |
| Net Svars | 1.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 34.00 g |
| Plastmasas No Pet | 100.00 g |
| Tare svars KG | 0.13 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 716 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink cartridge |
| Producer produkts nosaukums | WorkForce Enterprise AM-C4000 |
| Savienojamie produkti | WorkForce Enterprise AM-C4000 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |