Epson WorkForce Enterprise AM-C5000/6000 | Ink cartridge | Black
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
318.57 € 263.28 € (bez PVN 21%) | 1 | 01.05. |
Epson WorkForce Enterprise AM-C5000/6000 | Ink cartridge | Black
| Bruto dziļums MM | 316.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 43.00 mm |
| Bruto svars | 0.35 kg |
| Bruto platums MM | 134.00 mm |
| Net Svars | 0.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 40.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.05 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 949 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink cartridge |
| Producer produkts nosaukums | WorkForce Enterprise AM-C5000/6000 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.eu/en_EU/products/ink-and-paper/ink-consumables/workforce-enterprise-am-c5000-6000-black-ink/p/33831 |