Epson | SureColor F170 Maintenance Tank
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
40.17 € 33.20 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
Epson | SureColor F170 Maintenance Tank
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 150 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 70 mm |
| Bruto svars | 4.8 kg |
| Bruto platums MM | 110 mm |
| Net Svars | 4.60 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 150 g |
| Plastmasas No Pet | 50 g |
| Tare svars KG | 0.2 kg |
| Tilpums M3 | 0.001155 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
|---|---|
| Producer produkts nosaukums | SureColor F170 Maintenance Tank |
| Coca | 1413.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Savienojamie produkti | SureColor F170 Dye-Sublimation Printer |
| Tehniskās īpašības | The Ink Maintenance Box stores ink that gets flushed from the system during print head cleaning. Your printer and its software will let you know when the maintenance box needs to be replaced |
| Paletes daudzums | 208 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://epson.com/Accessories/Printer-Accessories/SureColor-F170-Maintenance-Tank/p/C13S210125 |