Includes: 2 x Air filter, 1 x Wiper unit, 1 x Flushing pad, 2 (1 pair) x gloves
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
107.67 € 88.98 € (bez PVN 21%) | 2 | 01.05. |
Includes: 2 x Air filter, 1 x Wiper unit, 1 x Flushing pad, 2 (1 pair) x gloves
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 345 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 220 mm |
| Bruto svars | 0.945 kg |
| Bruto platums MM | 240.00 mm |
| Net Svars | 0.715 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 130 g |
| Plastmasas No Pet | 100.00 g |
| Tare svars KG | 0.23 kg |
| Tilpums M3 | 0.018216 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| TI svars KG | 0.67 kg |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Producer produkts nosaukums | S210044 |
| Producer produkts saime | Maintenance Parts Kit |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-S40610, SureColor SC-S60610, SureColor SC-S80610 |
| Paletes daudzums | 95 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Ražotājs datu lapa | https://epson.com/Accessories/Printer-Accessories/Additional-Printer-Maintenance-Kit-C13S210044/p/C13S210044 |