Epson Presentation Paper Hi-Res 180 1067x30
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
67.55 € 55.83 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
Epson Presentation Paper Hi-Res 180 1067x30
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 140.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 140.00 mm |
| Bruto svars | 7.10 kg |
| Bruto platums MM | 1125.00 mm |
| Net Svars | 6.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 650.00 g |
| Plastmasas No Pet | 150.00 g |
|---|---|
| Tare svars KG | 0.80 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 39 pcs |
| Ražotājs | Epson |