C13S045280 | White | 90 g/m² | 914 mm x 50 m | Bond Paper Bright
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
30.96 € 25.59 € (bez PVN 21%) | 4 | 19.05. |
C13S045280 | White | 90 g/m² | 914 mm x 50 m | Bond Paper Bright
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 100 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 915 mm |
| Bruto svars | 4.4 kg |
| Bruto platums MM | 100 mm |
| Net Svars | 4.39 kg |
| Packing daudzums | 4 pcs |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00915 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Papīra Pasteboard | 60.00 g |
| Tips | Bond Paper Bright |
| Krāsa | White |
|---|---|
| Izmēri | 914 mm x 50 m |
| Producer produkts nosaukums | C13S045280 |
| Blīvums | 90 g/m² |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 215 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 215 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 940 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 17.6 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.739 kg |
| Paletes daudzums | 156 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.lt/products/consumables/paper/bond-paper-bright-90-914mm-x-50m-c13s045280 |