C13S045007 | White | 205 g/m² | 432 mm x 50 m | Bond Paper Bright
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
172.87 € 142.87 € (bez PVN 21%) | 1 | 19.05. |
C13S045007 | White | 205 g/m² | 432 mm x 50 m | Bond Paper Bright
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 500.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 170.00 mm |
| Bruto svars | 1.02 kg |
| Bruto platums MM | 180.00 mm |
| Net Svars | 1.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 20.00 g |
| Tare svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
|---|---|
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tips | Bond Paper Bright |
| Krāsa | White |
| Izmēri | 432 mm x 50 m |
| Producer produkts nosaukums | C13S045007 |
| Blīvums | 205 g/m² |
| Paletes daudzums | 113 pcs |
| Ražotājs | Epson |