Premium Glossy Photo Paper A3, 250g/m2, 20 sheets
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
34.09 € 28.17 € (bez PVN 21%) | 2 | 19.05. |
Premium Glossy Photo Paper A3, 250g/m2, 20 sheets
| Tips | Premium Glossy Photo Paper A3, 250g/m2, 20 sheets |
|---|---|
| Apdrukājamā materiāla svars | 255 g/m² |
| Dimensijas (WxDxH) | 495 x 345 x 10 mm |
| Svars | 1.28 g/m² |
| Medija lapas iepakojumā | 20 |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Net Svars | 0.775 kg |
| Bruto svars | 1.317 kg |
| Packing daudzums | 10 pcs |
| Tilpums M3 | 0.0020493 m³ |
| Tare svars KG | 0.542 kg |
| Bruto dziļums MM | 345 mm |
| Bruto platums MM | 495 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 12.00 mm |
| Papīra Pasteboard | 542.00 g |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 505 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 350 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 165 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 13.17 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 0.496 kg |
| Paletes daudzums | 590 pcs |
| Ražotājs | Epson |