Matte Paper Heavy Weight, DIN A4, 167g/m², 50 Sheets
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
20.61 € 17.03 € (bez PVN 21%) | 20 | 19.05. |
Matte Paper Heavy Weight, DIN A4, 167g/m², 50 Sheets
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Svars | 650 g/m² |
|---|---|
| Produkta krāsa | White |
| Platums | 21 cm |
| Dimensijas (WxDxH) | 309 x 221 x 18 mm |
| Medija lapas iepakojumā | 50 |
| Augstums | 29.7 cm |
| Lentes Beigas | Matte |
| Lokšņu skaits iepakojumā | 50 |
| Prinera Medija Svars | 167 g/m² |
| Papīra izmēri | A4 |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Producer produkts nosaukums | Matte Paper Heavy Weight, DIN A4, 167g/m², 50 Sheets |
| Net Svars | 0.572 kg |
| Bruto svars | 0.577 kg |
| Packing daudzums | 1 pcs |
| Tilpums M3 | 0.001056864 m³ |
|---|---|
| Tare svars KG | 0.005 kg |
| Bruto dziļums MM | 218 mm |
| Bruto platums MM | 303 mm |
| Bruto augstums MM | 16 mm |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 455 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 320 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 180 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 11.54 kg |
| Paletes daudzums | 1635 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Papīra Pasteboard | 4 g |
| Plastmasas No Pet | 1 g |