Epson SureColor G6000 bundeled with Fiery Digital Factory Epson Production Edition | Colour | Ink-jet | Printer | Grey
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
13789.69 € 11396.44 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
Epson SureColor G6000 bundeled with Fiery Digital Factory Epson Production Edition | Colour | Ink-jet | Printer | Grey
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 800.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 1200.00 mm |
| Bruto svars | 134.00 kg |
| Bruto platums MM | 1700.00 mm |
| Net Svars | 129.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 1000.00 g |
| Tare svars KG | 5.00 kg |
| Tilpums M3 | 1.63 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Epson |
| Paletes daudzums | 1 pcs |
| Drukāšanas tehnoloģija | Ink-jet |
| Produkta veids | Printer |
| Printēšana | Colour |
| Producer produkts nosaukums | SureColor G6000 bundeled with Fiery Digital Factory Epson Production Edition |
| Produkta krāsa | Grey |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.lt/lt_LT/produktai/spausdintuvai/large-format/%E2%80%9Esurecolor-g6000%E2%80%9C-susietas-su-%E2%80%9Efiery-digital-factory-epson-production-edition%E2%80%9C/p/57357 |