Epson | Multifunctional printers | WorkForce Enterprise AM-C400 | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
5635.24 € 4657.22 € (bez PVN 21%) | 5 | 19.05. |
Epson | Multifunctional printers | WorkForce Enterprise AM-C400 | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 680.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 910.00 mm |
| Bruto svars | 57.3 kg |
| Bruto platums MM | 680.00 mm |
| Net Svars | 56.3 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.42 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Epson |
| Paletes daudzums | 2 pcs |
|---|---|
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Fakss | Yes |
| Producer produkts nosaukums | WorkForce Enterprise AM-C400 |
| Producer produkts saime | Multifunctional printers |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Skeneris | Colour |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Printēšana | Colour |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.eu/en_EU/products/printers/inkjet/business-inkjet/workforce-enterprise%E2%80%8B-am-c400/p/34389 |