Epson LQ-690IIN | Mono | Dot matrix | Dot matrix printer | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black/white
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
916.80 € 757.69 € (bez PVN 21%) | 1 | 20.05. |
Epson LQ-690IIN | Mono | Dot matrix | Dot matrix printer | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black/white
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 301.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 211.00 mm |
| Bruto svars | 8.00 kg |
| Bruto platums MM | 480.00 mm |
| Net Svars | 6.80 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.03 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 28 pcs |
|---|---|
| Produkta krāsa | Black/white |
| Produkta veids | Dot matrix printer |
| Wi-Fi | No |
| Producer produkts nosaukums | LQ-690IIN |
| Producer produkts saime | Dot Matrix Printer |
| Drukāšanas tehnoloģija | Dot matrix |
| Printēšana | Mono |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |