Epson | Flexible technical printer | SureColor SC-T5405 | Inkjet | Colour | Wireless Multifunction Color Printer | A0 | Wi-Fi | Light Grey
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
2532.14 € 2092.68 € (bez PVN 21%) | 1 | 01.05. |
Epson | Flexible technical printer | SureColor SC-T5405 | Inkjet | Colour | Wireless Multifunction Color Printer | A0 | Wi-Fi | Light Grey
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 815 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 1110 mm |
| Bruto svars | 112.2 kg |
| Bruto platums MM | 1490 mm |
| Net Svars | 102.2 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 5000.00 g |
| Tare svars KG | 10.00 kg |
| Tilpums M3 | 1.3479285 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Coca | 2.00 g |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 2400 DPI |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Kopētājs | No |
| Produkta krāsa | Light Grey |
| Funkcijas | |
|---|---|
| Produkta veids | Wireless Multifunction Color Printer |
| Interfeiss | USB 3.0, Gigabit ethernet interface, Wireless LAN, Wi-Fi direct |
| Wi-Fi | Yes |
| Drukājamās krāsas | Black, Blue, Yellow, Purple |
| Fakss | No |
| Producer produkts nosaukums | SureColor SC-T5405 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Maksimālais papīra izmērs | A0 |
| Ethernet LAN Savienojums | Yes |
| Printēšana | Colour |
| PET | 114.00 g |
| Producer produkts saime | Flexible technical printer |
| Paletes daudzums | 1 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.lt/products/printers/large-format-printers/surecolor-sc-t5405-wireless-printer-with-stand |