Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 | Epson
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
7610.46 € 6289.64 € (bez PVN 21%) | 4 | 19.05. |
Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 | Epson
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 764.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 1218.00 mm |
| Bruto svars | 128.6 kg |
| Bruto platums MM | 724.00 mm |
| Net Svars | 124.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 3800 g |
| Plastmasas No Pet | 500 g |
| Tare svars KG | 4.3 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.67 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 1 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |