Epson WORKFORCE ENTERPRISE AM-C5000 | Epson
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
12507.53 € 10336.80 € (bez PVN 21%) | 2 | 19.05. |
Epson WORKFORCE ENTERPRISE AM-C5000 | Epson
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 570.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 1314.00 mm |
| Bruto svars | 134.30 kg |
| Bruto platums MM | 640.00 mm |
| Net Svars | 124.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 8000.00 g |
| Plastmasas No Pet | 2000.00 g |
| Tare svars KG | 10.00 kg |
|---|---|
| Tilpums M3 | 0.48 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Paletes daudzums | 1 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |