Epson | Multifunctional Printer | EcoTank L6570 | Inkjet | Colour | Inkjet Multifunctional Printer | A4 | Wi-Fi | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
895.67 € 740.22 € (bez PVN 21%) | 9 | 19.05. |
Epson | Multifunctional Printer | EcoTank L6570 | Inkjet | Colour | Inkjet Multifunctional Printer | A4 | Wi-Fi | Black
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 550 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 430 mm |
| Bruto svars | 19.3 kg |
| Bruto platums MM | 500 mm |
| Net Svars | 17.8 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
| Tare svars KG | 1.50 kg |
| Tilpums M3 | 0.11825 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Drukāšanas ātrums iso iec 24734 krāsains | 25 attēlu skaits minūtē |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4800x1200 DPI |
| Maksimālā izvērses izšķirtspēja | 1200x2400 DPI |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Kopētājs | Yes |
| Standarta izejas ietilpība | 125 lapas |
| Produkta krāsa | Black |
| Funkcijas | Print, Scan, Copy, Fax |
| Produkta veids | Inkjet Multifunctional Printer |
|---|---|
| Interfeiss | USB, Ethernet, Wireless LAN, Wi-Fi direct connection |
| Drukāšanas ātrums iso iec 24734 mono | 25 attēlu skaits minūtē |
| Wi-Fi | Yes |
| Fakss | Yes |
| Producer produkts nosaukums | EcoTank L6570 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Skeneris | Colour |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Ethernet LAN Savienojums | Yes |
| Printēšana | Colour |
| Coca | 1413.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Producer produkts saime | Multifunctional Printer |
| Papīra ievades skaits | 3 |
| Paletes daudzums | 8 pcs |
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.epson.lt/products/printers/inkjet-printers/for-home/ecotank-l6570 |