Epson SureColor SC-T7700D | Epson
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
6094.60 € 5036.86 € (bez PVN 21%) | 1 | 04.05. |
Epson SureColor SC-T7700D | Epson
| Bruto dziļums MM | 1950 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 1220 mm |
| Bruto svars | 160.00 kg |
| Bruto platums MM | 750 mm |
| Net Svars | 155.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 4800.00 g |
| Plastmasas No Pet | 200.00 g |
|---|---|
| Tare svars KG | 5.00 kg |
| Tilpums M3 | 1.78425 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Paletes daudzums | 1 pcs |
| Ražotājs | Epson |