SALE OUT. Epson EcoTank L15150 Pint Scan Copy Fax | SALE OUT. SALE OUT. Epson | EcoTank L15150 | Inkjet | Colour | Multicunctional Printer | A3+ | Wi-Fi | Black | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
1059.96 € 876.00 € (bez PVN 21%) | 1 | 03.06. |
SALE OUT. Epson EcoTank L15150 Pint Scan Copy Fax | SALE OUT. SALE OUT. Epson | EcoTank L15150 | Inkjet | Colour | Multicunctional Printer | A3+ | Wi-Fi | Black | DAMAGED PACKAGING
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 560.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 430.00 mm |
| Bruto svars | 24.40 kg |
| Bruto platums MM | 590.00 mm |
| Net Svars | 23.90 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 400.00 g |
| Plastmasas No Pet | 100.00 g |
| Tare svars KG | 0.50 kg |
| Tilpums M3 | 0.14 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer produkts nosaukums | EcoTank L15150 |
| Funkcijas | Print, Scan, Copy, Fax |
| Produkta krāsa | Black |
| Drukāšanas ātrums iso iec 24734 mono | 25 attēlu skaits minūtē |
| Wi-Fi | Yes |
| Printēšana | Colour |
| Maksimālā izvērses izšķirtspēja | 2400 x 1200 DPI |
| Skeneris | Colour |
|---|---|
| Standarta izejas ietilpība | 125 lapas |
| Maksimālais papīra izmērs | A3+ |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Produkta veids | Multicunctional Printer |
| Ethernet LAN Savienojums | Yes |
| Interfeiss | USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct, USB host |
| Kopētājs | Colour |
| Drukāšanas ātrums iso iec 24734 krāsains | 12 attēlu skaits minūtē |
| Drukājamās krāsas | Black, Yellow, Magenta, Cyan |
| Fakss | Yes |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Ražotājs | Epson |
| Paletes daudzums | 6 pcs |
| Sale Out | Y, Y |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |