CPU|INTEL|Desktop|Intel Core Ultra 5|250KF Plus|18xCores|Cache 30 MB|Socket FCLGA1851|Box|BX80768250KFSA4V3
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
290.33 € 239.94 € (bez PVN 21%) | 15 | 28.04. |
CPU|INTEL|Desktop|Intel Core Ultra 5|250KF Plus|18xCores|Cache 30 MB|Socket FCLGA1851|Box|BX80768250KFSA4V3
Šim produktam ir 12 mēnešu garantija.
| Summary | Intel Core Ultra 5 250KF Plus. Processor family: Intel Core Ultra 5, Processor socket: FCLGA1851, Package type: Box. Neural processor unit (NPU): Intel AI Boost, AI software frameworks supported by NPU: DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN, Total processor performance up to: 22 TOPs. Memory channels: Dual-channel, Maximum internal memory supported by processor: 256 GB, Memory types supported by processor: DDR5-SDRAM. Market segment: Desktop, Use conditions: PC/Client/Tablet, PCI Express slots version: 4.0, 5.0. Processor package size: 45 x 37.5 mm |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/245689/intel-core-ultra-5-processor-250kf-plus-30m-cache-up-to-5-30-ghz/ordering.html |
| CnCode | 85423190 |
| Vienība kastes augstums | 0.045 |
| Vienība kastes garums | 0.12 |
| Vienība kastes platums | 0.1 |
| AI programmatūra Frameworks atbalstīts By CPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| Efektīvi serdeņi | 12 |
| Efektīvā kodola pamatfrekvence | 3.3 GHz |
| Efektīvs kodols Boost frekvence | 4.6 GHz |
| Maksimālais numurs Of Dmi Lanes | 8 |
| Maksimālais turbo barošanas | 159 W |
| Iepakojums tips | Box |
| Veiktspēja kodoli | 6 |
| Performance-core bāze frekvence | 4.2 GHz |
| Veiktspēja kodols Boost frekvence | 5.3 GHz |
| Procesors Ark ID | 245689 |
| Procesors bāze barošanas | 125 W |
| Procesors boost frekvence | 5.3 GHz |
| Procesors kešatmiņa | 30 MB |
| Procesors kešatmiņa tips | Smart Cache |
| Procesors Codename | Arrow Lake |
| Procesors kodoli | 18 |
| Procesors saime | Intel Core Ultra 5 |
| Procesors ģenerēšana | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Procesors ražotājs | Intel |
| Procesors modelis | 250KF Plus |
| Procesors darbības režīmi | 64-bit |
| Procesors ligzda | FCLGA1851 |
| Procesors vītnes | 18 |
| MI programmatūras ietvari, ko atbalsta NPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| Neironu procesors vienība (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU veiktspēja up to | 13 TOPs |
| Sparsity atbalsts | Yes |
| Kopējais procesors veiktspēja up to | 22 TOPs |
| Windows Studio effects atbalsts | Yes |
| ECC | No |
| Maksimālais iekšējais atmiņa atbalstīts By procesors | 256 GB |
| Atmiņa kanāli | Dual-channel |
| Atmiņa tipi atbalstīts By procesors | DDR5-SDRAM |
| Diskrēta grafikas karte | No |
| Diskrētās grafikas kartes modelis | Not available |
| On-board grafika kartes | No |
| On-board grafika kartes modelis | Not available |
| Tiešā mediju interfeiss Dmi versija | 4.0 |
| Iegultais opcijas pieejams | No |
| Izpildīt Disable bitu | Yes |
| Gaidstāves stāvokļi | Yes |
| Tirgus segments | Desktop |
|---|---|
| Maksimālais numurs Of PCI Express Lanes | 24 |
| PCI Express Sloti Versija | 4.0/5.0 |
| Mērogojamība | 1S |
| Atbalstīts instrukcija Sets | AVX 2.0/SSE4.1/SSE4.2 |
| Termiskais uzraudzība Technologies | Yes |
| Termiskais risinājums specifikācija | PCG 2020A |
| Lietot Conditions | PC/Client/Tablet |
| Uzlabots Intel Speedstep tehnoloģija | Yes |
| Intel 64 | Yes |
| Intel Trusted Izpilde Tehnoloģija | Yes |
| Intel Virtualization Tehnoloģija VT X | Yes |
| Intel Virtualization Tehnoloģija For Directed I O VT D | Yes |
| Intel VT X With Paplašināts Lapa Tables EPT | Yes |
| Intel Active Pārvaldība Tehnoloģija Intel Amt | No |
| Intel AES New Instructions Intel AES NI | Yes |
| Intel Boot Guard | Yes |
| Intel Vadība Plūsma Enforcement Tehnoloģija CET | Yes |
| Intel Deep Learning Boost Intel DL Boost On CPU | Yes |
| Intel Hyper Threading Tehnoloģija Intel HT Tehnoloģija | No |
| Intel One Click Atkopšana | No |
| Intel OS Guard | Yes |
| Intel Ātrs Sinhronizācija Video Tehnoloģija | No |
| Intel Tālvadības Platforma Erase Rpe | No |
| Intel Drošs Key | Yes |
| Intel Ātrums Nobīde Tehnoloģija | Yes |
| Intel Stable It Platforma Programma Sipp | No |
| Intel Standarts Manageability Ism | Yes |
| Intel Pavediens Director | Yes |
| Intel Threat Noteikšana Tehnoloģija Tdt | Yes |
| Intel Thunderbolt 4 | Yes |
| Intel Kopējais Atmiņa Šifrēšana Daudzfunkcionāls Key | No |
| Intel Turbo Boost Tehnoloģija | 2.0 |
| Intel Virtualization Tehnoloģija With Redirect Aizsardzība VT RP | No |
| Intel Tilpums Pārvaldība Ierīce Vmd | Yes |
| Režīms Based izpildīt vadība Mbe | Yes |
| Maksimālais darbības temperatūra | 105 °C |
| Palaišana datums | Q1'26 |
| Statuss | Launched |
| Procesors iepakojums izmērs | 45 x 37.5 mm |
| Grafika izejas | n/a |
| L2 Cache | 30720 KB |
| Maksimālais iekšējais atmiņa | 256 GB |
| Vienības uz palete | 0 |
| Vienības uz piegāde kastes | 5 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.000705 cubm |
| Vienība Calculated svars | 0.108 kg |