The latest Intel® Core™ Ultra processors (Series 2) enable you to use the most AI experiences across desktop, mobile and edge—making everything you do easier, faster, and better.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
196.07 € 162.04 € (bez PVN 21%) | 20 | 28.05. |
The latest Intel® Core™ Ultra processors (Series 2) enable you to use the most AI experiences across desktop, mobile and edge—making everything you do easier, faster, and better.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Intel Core Ultra 5 225F. Processor family: Intel Core Ultra 5, Processor socket: LGA 1851 (Socket V1), Package type: Box. Neural processor unit (NPU): Intel AI Boost, AI software frameworks supported by NPU: DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN, Total processor performance up to: 19 TOPs. Memory channels: Dual-channel, Maximum internal memory supported by processor: 192 GB, Memory types supported by processor: DDR5-SDRAM. Market segment: Desktop, Use conditions: PC/Client/Tablet, PCI Express slots version: 4.0, 5.0. L2 cache: 22528 KB, Maximum internal memory: 192 GB |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/241069/intel-core-ultra-5-processor-225f-20m-cache-up-to-4-90-ghz/ordering.html |
| CnCode | 85423190 |
| Vienība kastes augstums | 0.08 |
| Vienība kastes garums | 0.105 |
| Vienība kastes platums | 0.12 |
| AI programmatūra Frameworks atbalstīts By CPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| Efektīvi serdeņi | 4 |
| Efektīvā kodola pamatfrekvence | 2.7 GHz |
| Efektīvs kodols Boost frekvence | 4.4 GHz |
| Maksimālais numurs Of Dmi Lanes | 8 |
| Maksimālais turbo barošanas | 121 W |
| Iepakojums tips | Box |
| Veiktspēja kodoli | 6 |
| Performance-core bāze frekvence | 3.3 GHz |
| Veiktspēja kodols Boost frekvence | 4.9 GHz |
| Procesors Ark ID | 241069 |
| Procesors bāze barošanas | 65 W |
| Procesors boost frekvence | 4.9 GHz |
| Procesors kešatmiņa | 20 MB |
| Procesors kešatmiņa tips | Smart Cache |
| Procesors Codename | Arrow Lake |
| Procesors kodoli | 10 |
| Procesors saime | Intel Core Ultra 5 |
| Procesors ģenerēšana | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Procesors ražotājs | Intel |
| Procesors modelis | 225F |
| Procesors darbības režīmi | 64-bit |
| Procesors ligzda | LGA 1851 (Socket V1) |
| Procesors vītnes | 10 |
| MI programmatūras ietvari, ko atbalsta NPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| Neironu procesors vienība (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU veiktspēja up to | 13 TOPs |
| Sparsity atbalsts | Yes |
| Kopējais procesors veiktspēja up to | 19 TOPs |
| Windows Studio effects atbalsts | Yes |
| Maksimālais iekšējais atmiņa atbalstīts By procesors | 192 GB |
| Atmiņa kanāli | Dual-channel |
| Atmiņa pulkstenis ātrumi atbalstīts By procesors | 6400 MHz |
| Atmiņa tipi atbalstīts By procesors | DDR5-SDRAM |
| Diskrēta grafikas karte | No |
| Diskrētās grafikas kartes modelis | Not available |
| On-board grafika kartes | No |
| On-board grafika kartes modelis | Not available |
|---|---|
| Tiešā mediju interfeiss Dmi versija | 4.0 |
| Iegultais opcijas pieejams | No |
| Izpildīt Disable bitu | Yes |
| Gaidstāves stāvokļi | Yes |
| Tirgus segments | Desktop |
| Maksimālais numurs Of PCI Express Lanes | 24 |
| PCI Express Sloti Versija | 4.0/5.0 |
| Mērogojamība | 1S |
| Atbalstīts instrukcija Sets | AVX 2.0/SSE4.1/SSE4.2 |
| Termiskais uzraudzība Technologies | Yes |
| Lietot Conditions | PC/Client/Tablet |
| Uzlabots Intel Speedstep tehnoloģija | Yes |
| Intel 64 | Yes |
| Intel Trusted Izpilde Tehnoloģija | Yes |
| Intel Virtualization Tehnoloģija VT X | Yes |
| Intel Virtualization Tehnoloģija For Directed I O VT D | Yes |
| Intel VT X With Paplašināts Lapa Tables EPT | Yes |
| Intel AES New Instructions Intel AES NI | Yes |
| Intel Boot Guard | Yes |
| Intel Vadība Plūsma Enforcement Tehnoloģija CET | Yes |
| Intel Deep Learning Boost Intel DL Boost On CPU | Yes |
| Intel OS Guard | Yes |
| Intel Drošs Key | Yes |
| Intel Ātrums Nobīde Tehnoloģija | Yes |
| Intel Standarts Manageability Ism | Yes |
| Intel Pavediens Director | Yes |
| Intel Thunderbolt 4 | Yes |
| Intel Turbo Boost Tehnoloģija | 2.0 |
| Intel Tilpums Pārvaldība Ierīce Vmd | Yes |
| Režīms Based izpildīt vadība Mbe | Yes |
| Maksimālais darbības temperatūra | 105 °C |
| Palaišana datums | Q1'25 |
| Statuss | Launched |
| L2 Cache | 22528 KB |
| Maksimālais iekšējais atmiņa | 192 GB |
| Modelis numurs | 225F |
| Vienības uz palete | 0 |
| Vienības uz piegāde kastes | 5 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.001248 cubm |
| Vienība Calculated svars | 0.474 kg |
| Procesors | Intel Intel Core Ultra |