CPU|INTEL|Desktop|Intel Core i7|i7-14700F|Raptor Lake|2100 MHz|Cores 20|33MB|Socket LGA1700|65 Watts|BOX|BX8071514700FSRN3Z
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
385.39 € 318.50 € (bez PVN 21%) | 20 | 05.05. |
CPU|INTEL|Desktop|Intel Core i7|i7-14700F|Raptor Lake|2100 MHz|Cores 20|33MB|Socket LGA1700|65 Watts|BOX|BX8071514700FSRN3Z
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Summary | Intel Core i7-14700F. Processor family: Intel® Core™ i7, Processor socket: LGA 1700, Package type: Box. Memory channels: Dual-channel, Maximum internal memory supported by processor: 192 GB, Memory types supported by processor: DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM. Market segment: Desktop, Use conditions: PC/Client/Tablet, PCI Express slots version: 4.0, 5.0. Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 frequency: 5.4 GHz. Processor package size: 45 x 37.5 mm |
|---|---|
| Ražotājs datu lapa | https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/236854/intel-core-i7-processor-14700f-33m-cache-up-to-5-40-ghz.html |
| Vienība kastes augstums | 0.12 |
| Vienība kastes garums | 0.11 |
| Vienība kastes platums | 0.08 |
| Dzesētājs iekļauta | Yes |
| Efektīvi serdeņi | 12 |
| Efektīvā kodola pamatfrekvence | 1.5 GHz |
| Efektīvs kodols Boost frekvence | 4.2 GHz |
| Maksimālais numurs Of Dmi Lanes | 8 |
| Maksimālais turbo barošanas | 219 W |
| Atmiņa joslas platums atbalstīts By procesors Max | 89.6 GB/s |
| Iepakojums tips | Box |
| Veiktspēja kodoli | 8 |
| Performance-core bāze frekvence | 2.1 GHz |
| Veiktspēja kodols Boost frekvence | 5.3 GHz |
| Procesors Ark ID | 236854 |
| Procesors bāze barošanas | 65 W |
| Procesors boost frekvence | 5.4 GHz |
| Procesors kešatmiņa | 33 MB |
| Procesors kešatmiņa tips | Smart Cache |
| Procesors Codename | Raptor Lake |
| Procesors kodoli | 20 |
| Procesors saime | Intel® Core™ i7 |
| Procesors ģenerēšana | Intel® Core™ i7 (14th gen) |
| Procesors ražotājs | Intel |
| Procesors modelis | i7-14700F |
| Procesors darbības režīmi | 64-bit |
| Procesors ligzda | LGA 1700 |
| Procesors vītnes | 28 |
| Stepping | B0 |
| Maksimālais iekšējais atmiņa atbalstīts By procesors | 192 GB |
| Atmiņa joslas platums (max) | 89.6 GB/s |
| Atmiņa kanāli | Dual-channel |
| Atmiņa tipi atbalstīts By procesors | DDR4-SDRAM/DDR5-SDRAM |
| Diskrēta grafikas karte | No |
| Diskrētās grafikas kartes modelis | Not available |
| On-board grafika kartes | No |
| On-board grafika kartes modelis | Not available |
| Preču klasifikācijas automatizētā izsekošanas sistēma (CCATS) | 740.17B1 |
| CPU konfigurācija Max | 1 |
| Tiešā mediju interfeiss Dmi versija | 4.0 |
| Iegultais opcijas pieejams | No |
| Izpildīt Disable bitu | Yes |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
|---|---|
| Gaidstāves stāvokļi | Yes |
| Tirgus segments | Desktop |
| Maksimālais numurs Of PCI Express Lanes | 20 |
| PCI Express Configurations | 1x16+1x4/2x8+1x4 |
| PCI Express Sloti Versija | 4.0/5.0 |
| Mērogojamība | 1S |
| Atbalstīts instrukcija Sets | AVX 2.0/SSE4.1/SSE4.2 |
| Termiskais uzraudzība Technologies | Yes |
| Lietot Conditions | PC/Client/Tablet |
| Uzlabots Intel Speedstep tehnoloģija | Yes |
| Intel 64 | Yes |
| Intel Turbo Boost Maks. Tehnoloģija 3 0 | Yes |
| Intel Virtualization Tehnoloģija VT X | Yes |
| Intel Virtualization Tehnoloģija For Directed I O VT D | Yes |
| Intel VT X With Paplašināts Lapa Tables EPT | Yes |
| Intel AES New Instructions Intel AES NI | Yes |
| Intel Boot Guard | Yes |
| Intel Vadība Plūsma Enforcement Tehnoloģija CET | Yes |
| Intel Deep Learning Boost Intel DL Boost On CPU | Yes |
| Intel Gaussian Neural Accelerator Intel Gna 3 0 | Yes |
| Intel Hyper Threading Tehnoloģija Intel HT Tehnoloģija | Yes |
| Intel OS Guard | Yes |
| Intel Drošs Key | Yes |
| Intel Ātrums Nobīde Tehnoloģija | Yes |
| Intel Standarts Manageability Ism | Yes |
| Intel Pavediens Director | Yes |
| Intel Turbo Boost Maks. Tehnoloģija 3 0 Frekvence | 5.4 GHz |
| Intel Turbo Boost Tehnoloģija | 2.0 |
| Intel Tilpums Pārvaldība Ierīce Vmd | Yes |
| Režīms Based izpildīt vadība Mbe | Yes |
| Tjunction | 100 °C |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |
| Palaišana datums | Q1'24 |
| Statuss | Launched |
| Procesors iepakojums izmērs | 45 x 37.5 mm |
| L2 Cache | 28672 KB |
| Maksimālais iekšējais atmiņa | 192 GB |
| Modelis | Intel Core i7 14700F (BX8071514700F S RN3Z) |
| Modelis numurs | i7-14700F |
| Vienības uz piegāde kastes | 5 |
| Vienība Calculated skaļums | 0.001279 cubm |
| Vienība Calculated svars | 0.507 kg |
| Procesors | Intel Intel Core i7 |