Intel | i5-14600KF | 3.5 GHz | FCLGA1700 | Processor threads 20 | Processor cores 14
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
287.70 € 237.77 € (bez PVN 21%) | 20 | 07.05. |
Intel | i5-14600KF | 3.5 GHz | FCLGA1700 | Processor threads 20 | Processor cores 14
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 105.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 120.00 mm |
| Bruto svars | 0.46 kg |
| Bruto platums MM | 80.00 mm |
| Net Svars | 0.32 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 120.00 g |
| Plastmasas No Pet | 24.00 g |
| Tare svars KG | 0.14 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
|---|---|
| Paletes daudzums | 857 pcs |
| Procesors | i5-14600KF |
| Multikodola Tips | 14 |
| Procesora Pavedieni | 20 |
| Procesora Ligzda | FCLGA1700 |
| Procesora Frekvence | 3.5 GHz |
| Ražotājs | Intel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/236778/intel-core-i5-processor-14600kf-24m-cache-up-to-5-30-ghz/specifications.html |