Intel | i3-14100F | FCLGA1700 | Processor threads 8 | Intel Core i3 | Processor cores 4
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
123.30 € 101.90 € (bez PVN 21%) | 10 | 25.05. |
Intel | i3-14100F | FCLGA1700 | Processor threads 8 | Intel Core i3 | Processor cores 4
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 105.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 120.00 mm |
| Bruto svars | 0.46 kg |
| Bruto platums MM | 80.00 mm |
| Net Svars | 0.32 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 100.00 g |
| Plastmasas No Pet | 44.00 g |
| Tare svars KG | 0.14 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
|---|---|
| Paletes daudzums | 857 pcs |
| Procesors | i3-14100F |
| Multikodola Tips | 4 |
| Procesora Tips | Intel Core i3 |
| Procesora Pavedieni | 8 |
| Procesora Ligzda | FCLGA1700 |
| Ražotājs | Intel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/236786/intel-core-i3-processor-14100f-12m-cache-up-to-4-70-ghz/specifications.html?wapkw=i3-14100F |