Intel | i5-12400 | 2.5 GHz | LGA1700 | Processor threads 12 | Intel Core i5 | Processor cores 6
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
261.29 € 215.94 € (bez PVN 21%) | 18 | 25.05. |
Intel | i5-12400 | 2.5 GHz | LGA1700 | Processor threads 12 | Intel Core i5 | Processor cores 6
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 105 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 120 mm |
| Bruto svars | 0.463 kg |
| Bruto platums MM | 80 mm |
| Net Svars | 0.319 kg |
| Packing daudzums | 1 pcs |
| Papīra Pasteboard | 100.00 g |
| Plastmasas No Pet | 44.00 g |
| Tare svars KG | 0.14 kg |
| Tilpums M3 | 0.001008 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Procesors | i5-12400 |
| Frekvences diapazons | 2.5-4.4 GHz |
| Komponents kas paredzēts | PC |
| Procesora Tips | Intel Core i5 |
| Iepakojums | Retail |
|---|---|
| Procesora Pavedieni | 12 |
| Procesora Frekvence | 2.5 GHz |
| Procesora Ligzda | LGA1700 |
| Multikodola Tips | 6 |
| Producer produkts saime | 12th Generation Intel Core i5 Processors |
| Procesors litogrāfija | 7 nm |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB Intel Smart Cache MB |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 405 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 130 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 115 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 2.315 kg |
| Paletes daudzums | 1714 pcs |
| Ražotājs | Intel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/134586/intel-core-i512400-processor-18m-cache-up-to-4-40-ghz.html |