Intel | i3-12100F | 3.30 GHz | FCLGA1700 | Processor threads 8 | Intel Core i3 | Processor cores 4
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
114.35 € 94.50 € (bez PVN 21%) | 9 | 25.05. |
Intel | i3-12100F | 3.30 GHz | FCLGA1700 | Processor threads 8 | Intel Core i3 | Processor cores 4
Šim produktam ir 36 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 80 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 120 mm |
| Bruto svars | 0.5 kg |
| Bruto platums MM | 105 mm |
| Net Svars | 0.356 kg |
| Packing daudzums | 1 pcs |
| Papīra Pasteboard | 100.00 g |
| Plastmasas No Pet | 44.00 g |
| Tare svars KG | 0.14 kg |
| Tilpums M3 | 0.001008 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Procesors | i3-12100F |
| Frekvences diapazons | 3.30-4.30 GHz |
| Komponents kas paredzēts | Desktop |
| Procesora Tips | Intel Core i3 |
|---|---|
| Iepakojums | Retail |
| Procesora Pavedieni | 8 |
| Procesora Frekvence | 3.30 GHz |
| Procesora Ligzda | FCLGA1700 |
| Multikodola Tips | 4 |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 400 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 130 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 120 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 2.5 kg |
| Paletes daudzums | 1714 pcs |
| Ražotājs | Intel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/132223/intel-core-i312100f-processor-12m-cache-up-to-4-30-ghz/specifications.html |