Reolink 4K Dual-Lens Wi-Fi 6 Battery-Powered Security Camera withSolar Panel 2 | Trackmix Series B770 | PTZ | 2.8mm/F1.6 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
259.52 € 214.48 € (bez PVN 21%) | 16 | 19.05. |
Reolink 4K Dual-Lens Wi-Fi 6 Battery-Powered Security Camera withSolar Panel 2 | Trackmix Series B770 | PTZ | 2.8mm/F1.6 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 200.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 300.00 mm |
| Bruto svars | 1.70 kg |
| Bruto platums MM | 200.00 mm |
| Net Svars | 1.40 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 220.00 g |
| Plastmasas No Pet | 80.00 g |
| Tare svars KG | 0.30 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Reolink |
| Paletes daudzums | 72 pcs |
|---|---|
| Produkta krāsa | White |
| Komutatora Tips | PTZ |
| Objektīva veids | 2.8mm/F1.6 |
| Producer produkts nosaukums | Trackmix Series B770 |
| Producer produkts saime | 4K Dual-Lens Wi-Fi 6 Battery-Powered Security Camera withSolar Panel 2 |
| Atmiņas sloti | Micro SD, Max. 256 GB |
| Kameras Tips | Outdoor |
| Video kompresijas formāti | H.264/H.265 |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://reolink.com/product/trackmix-series-b770/?srsltid=AfmBOoquaPu4_Iy8g0bLQ3TlRjJhVx4dp5ykqnhoEU-ybOjx0hdwD46w#overview |