Blackview Tab 60 Pro LTE 4GB/128GB, 10.1-inch HD+ 800x1280 IPS LCD, Octa-core T606 1.6GHz, 5MP Front/8MP Back Camera, Battery 7000mAh, NO Charging USB Type-C, Android 14, SD card slot, Gray
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
Blackview Tab 60 Pro LTE 4GB/128GB, 10.1-inch HD+ 800x1280 IPS LCD, Octa-core T606 1.6GHz, 5MP Front/8MP Back Camera, Battery 7000mAh, NO Charging USB Type-C, Android 14, SD card slot, Gray
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| EPREL | 2394265 |
|---|---|
| Energy etiķete | D |
| Ražotājs Article | BVTAB60PRO_GR_EU |
| Ražotājs | BLACKVIEW |
| Tips | PC Tablet |
| Sērija And saime | Tab 60 Pro |
| Savienojamība | Wi-Fi+Cellular - PC Tablet |
| GPS | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Sensori | Face Unlock |
| Ārējā krāsa | Grey |
| Vienkārša krāsa | Pelēks |
| Procesors saime | Unisoc T606 |
| CPU iekšējais pulkstenis ātrums | 1.60 GHz |
| Procesors kodoli | 8 |
| Displejs izmērs | 10.1" |
| Displeja izšķirtspēja | 1280x800 |
| Panelis Tips | IPS LCD |
| Displejs funkcijas | Capacitive Multi-touch Screen |
| RAM | 128 GB |
| RAM Installed | 8 GB |
| Zibspuldze Karte | Supported Micro SD Card |
| Kamera izšķirtspēja | 8 Mpixel |
| Priekšējā / aizmugurējā kamera | 5 Mpixel |
| SIM Karte | Dual Sim |
| Tīkls tips | 3G/4G |
| Mobilais tīkls protokoli | LTE |
| Interfeiss WIFI | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Wi-Fi 4, IEEE 802.11ac Wi-Fi 5, IEEE 802.11a |
| Interfeiss Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
|---|---|
| Interfeiss USB | USB Type C |
| Akumulatora strāvas jauda | 7700 mAh |
| Iebūvētās ierīces | Stereo Speakers |
| Darbības sistēma | Android 14 |
| Platums (mm) | 242.7 |
| Augstums (mm) | 161.5 |
| Dziļums (mm) | 8.5 |
| Nominālais svars | 0.543 kilograms |
| Garantija Produkti atgriežami | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 24 mēnesis(-i) |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Sērijas numurs |
| Iepakojuma garums (mm) | 283 milimetrs |
| Iepakojuma platums (mm) | 195 milimetrs |
| Iepakojuma augstums (mm) | 53 milimetrs |
| Iepakojuma svars Brutto (kg) | 1.14 kilograms |
| Iepakojuma svars Netto (kg) | 0.3 kilograms |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes garums (mm) | 405 milimetrs |
| Kastes platums (mm) | 285 milimetrs |
| Kastes augstums (mm) | 315 milimetrs |
| Kastes svars Brutto (kg) | 12.61 kilograms |
| Mazumtirdzniecības iepakojums Neto svars Kartona kārba | 0.3 kilograms |
| Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars Plastmasa | 0.01 kilograms |
| Iepakojums kastē | 10 |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecība |
| EAN kods | 6931548321552 |