Cablexpert
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
6.10 € 5.04 € (bez PVN 21%) | 10 | 06.05. |
Cablexpert
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 60.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 110.00 mm |
| Bruto svars | 0.02 kg |
| Bruto platums MM | 180.00 mm |
| Net Svars | 0.01 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 8 g |
| Tare svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:6:2017-04-01 |
| Ražotājs | Cablexpert |
| Plastmasas No Pet | 2 g |
| Paletes daudzums | 1455 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |