Efficient quad blade; Vacuum feet for perfect stability; Safety switch for perfect safety
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
37.33 € 30.85 € (bez PVN 21%) | 10 | 29.04. |
Efficient quad blade; Vacuum feet for perfect stability; Safety switch for perfect safety
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 214.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 198.00 mm |
| Bruto svars | 1.70 kg |
| Bruto platums MM | 100.00 mm |
| Net Svars | 1.50 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 150.00 g |
| Plastmasas No Pet | 50.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Melnie metāli | 8.00 g |
| Producer produkts nosaukums | BSM600E |
| Krūkas materiāls | Plastic |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Ledus smalcināšana | No |
| Produkta krāsa | Stainless Steel |
|---|---|
| Tips | Tabletop |
| Producer produkts saime | Blender |
| Kausa ietilpība | 0.6 L |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Jauda | 320 W |
| Impulsa Funkcija | No |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | Yes |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Apvalka materiāls | Metal |
| Platums | 13 cm |
| Auklas garums | 0.9 m |
| Augstums | 40 cm |
| Dziļums | 14 cm |
| Paletes daudzums | 408 pcs |
| Ražotājs | Gorenje |