Candy Washing machine | BR 411BL9-S | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 11 kg | 1400 RPM | Depth 68 cm | Width 60 cm | Display | LCD | Steam function | Wi-Fi | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
516.91 € 427.20 € (bez PVN 21%) | 2 | 03.06. |
Candy Washing machine | BR 411BL9-S | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 11 kg | 1400 RPM | Depth 68 cm | Width 60 cm | Display | LCD | Steam function | Wi-Fi | White
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 737.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 878.00 mm |
| Bruto svars | 75.00 kg |
| Bruto platums MM | 650.00 mm |
| Net Svars | 71.00 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 3300.00 g |
| Plastmasas No Pet | 700.00 g |
| Tare svars KG | 4.00 kg |
| Tilpums M3 | 0.42 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:4:2017-04-01 |
| Ražotājs | Candy |
| Trokšņu līmenis | 72 dB |
| Žāvēšanas sistēma | No |
| Mazgāšanas jauda | 11 kg |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Cilindra materiāls | Stainless steel |
| Tiešā piedziņa | No |
| Displeja Veids | LCD |
| Aizkavēts sākums taimeris | Yes |
| Tips | Free standing |
| Produkta krāsa | White |
|---|---|
| Numurs Of programmas | 16 |
| Žāvēšanas kategorija | B |
| Producer produkts nosaukums | BR 411BL9-S |
| Producer produkts saime | Washing machine |
| Platums | 60 cm |
| Tvaika Funkcija | Yes |
| Skata lodziņš | Yes |
| Ekrāns | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Augstums | 85 cm |
| Maksimālais griešanās ātrums | 1400 RPM |
| Trokšņa emisijas klase | A |
| Enerģijas patēriņš uz 100 mazgāšanas cikliem | 37 kWh |
| Dziļums | 68 cm |
| Ieejas spriegums | 220-240 V |
| Žāvētāja tilpnes tilpums | 78 L |
| Ierīces tips | Front loading |
| Paletes daudzums | 4 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.candy-home.com/pt_PT/maquinas-de-lavar-roupa-de-carregamento-frontal/31020481/br-411bl9-s/ |