Tristar Toaster | BR-1025 | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
22.57 € 18.65 € (bez PVN 21%) | 12 | 20.05. |
Tristar Toaster | BR-1025 | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 300 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 180 mm |
| Bruto svars | 1.41 kg |
| Bruto platums MM | 180 mm |
| Net Svars | 1.195 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 211 g |
| Plastmasas No Pet | 5 g |
| Tare svars KG | 0.216 kg |
| Tilpums M3 | 0.00972 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Tristar |
| Paletes daudzums | 25 pcs |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Yes |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50 Hz |
|---|---|
| Atkātotas sildīšanas funkcija | No |
| Produkta krāsa | Black |
| Auklas garums | 0.7 m |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Smalkmaizīšu sildītājs | Yes |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Atkausēšanas funkcija | No |
| Slotu Skaits | 2 |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Jaudas līmeņu skaits | 6 |
| Apstādināšanas atcelšanas poga | Yes |
| Producer produkts nosaukums | BR-1025 |
| Producer produkts saime | Toaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-products/funcooking-bread-preparation/toasters/tristar-br-1025-toaster-br--1025 |