Adjustable and removable thermostat so you can easily store the baking plate. Easy to clean thanks to the dishwasher proof parts
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
53.91 € 44.55 € (bez PVN 21%) | 3 | 29.04. |
Adjustable and removable thermostat so you can easily store the baking plate. Easy to clean thanks to the dishwasher proof parts
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 300 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 250 mm |
| Bruto svars | 4.015 kg |
| Bruto platums MM | 800 mm |
| Net Svars | 3.53 kg |
| Packing daudzums | 3 pcs |
| Papīra Pasteboard | 395 g |
| Tare svars KG | 0.485 kg |
| Tilpums M3 | 0.06 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 700.00 g |
| Melnie metāli | 123.00 g |
| Plastmasas No Pet | 90 g |
| Coca | 568.00 g |
| Jauda | 2200 W |
| Produkta krāsa | Black |
| Cepšanas virsmas forma | Rectangular |
| Plātnes plauktu skaits | 1 |
| Noņemama s plāksne s | Yes |
| Producer produkts nosaukums | TG2514B |
| Producer produkts saime | Bamboo Grill XL |
|---|---|
| Eļļas paplāte | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Tips | Table |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Temperatūra | 280 °C |
| Gatvošanas virsma | 510 x 254 mm |
| Automātiska izslēgšanās | No |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Auklas garums | 0.8 m |
| Personu Skaits | 6 |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 635 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 300 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 360 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 12.3 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 1.166 kg |
| Paletes daudzums | 75 pcs |
| Ražotājs | Tristar |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-products/gourmet-grills/griddles/tristar-bp-2641-bamboo-grill-xl-bp--2641 |