With a diameter of 30 cm you can make extra large tasty crepes or pancakes for the whole family! The non-stick coating.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
29.40 € 24.30 € (bez PVN 21%) | 12 | 20.05. |
With a diameter of 30 cm you can make extra large tasty crepes or pancakes for the whole family! The non-stick coating.
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 333 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 110 mm |
| Bruto svars | 1.81 kg |
| Bruto platums MM | 348 mm |
| Net Svars | 1.521 kg |
| Packing daudzums | 4 pcs |
| Papīra Pasteboard | 280 g |
| Tare svars KG | 0.289 kg |
| Tilpums M3 | 0.01274724 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Jauda | 1200 W |
| Tips | Crepe maker |
| Producer produkts nosaukums | BP-2638 |
| Producer produkts saime | Crepe maker |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Spatula and T-stick |
| Produkta krāsa | Silver |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Materiāls | Stainless steel/Plastic |
| Regulējams termostats | Yes |
|---|---|
| Maksimālais kabeļa garums | 0.8 m |
| Kontroles Tips | Button |
| Temperatūra | 230 °C |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Mīklas forma | Crepe |
| Sviestmaižu skaits | 1 |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Rokturis ar slēdzeni | No |
| Bruto dziļums galvenais Carton | 460 mm |
| Bruto platums galvenais Carton | 350 mm |
| Bruto augstums galvenais Carton | 370 mm |
| Tīkla svars galvenais Carton | 6.976 kg |
| Tare svars galvenais Carton | 1.013 kg |
| Paletes daudzums | 116 pcs |
| Ražotājs | Tristar |
| Plastmasas No Pet | 9 g |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-products/gourmet-grills/griddles/tristar-bp-2638-crepe-maker-bp--2638 |