Tristar Crepe maker | BP-2637 | Crepe maker | 1000 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
23.52 € 19.44 € (bez PVN 21%) | 12 | 06.05. |
Tristar Crepe maker | BP-2637 | Crepe maker | 1000 W
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 91.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 358.00 mm |
| Bruto svars | 1.69 kg |
| Bruto platums MM | 332.00 mm |
| Net Svars | 1.38 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 293.00 g |
| Plastmasas No Pet | 9.00 g |
| Tare svars KG | 0.30 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Tristar |
|---|---|
| Paletes daudzums | 160 pcs |
| Producer produkts nosaukums | BP-2637 |
| Producer produkts saime | Crepe maker |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Crepe maker |
| Jauda | 1000 W |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Regulējams termostats | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tristar.eu/en-gb/tristar-products/gourmet-grills/griddles/tristar-bp-2637-cr%C3%AApe-maker-bp--2637 |