TEFAL | Blender | BL1C0230 LightMix On the Go | Tabletop | Jar material Tritan | Jar capacity 0.3 L | Yellow/Transparent
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
40.78 € 33.70 € (bez PVN 21%) | 1 | 06.05. |
TEFAL | Blender | BL1C0230 LightMix On the Go | Tabletop | Jar material Tritan | Jar capacity 0.3 L | Yellow/Transparent
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 130.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 250.00 mm |
| Bruto svars | 0.79 kg |
| Bruto platums MM | 110.00 mm |
| Net Svars | 0.40 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 374.00 g |
| Plastmasas No Pet | 11.00 g |
| Tare svars KG | 0.39 kg |
| TI svars KG | 0.04 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | TEFAL |
| Paletes daudzums | 483 pcs |
|---|---|
| Kausa ietilpība | 0.3 L |
| Krūkas materiāls | Tritan |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Ledus smalcināšana | No |
| Produkta krāsa | Yellow/Transparent |
| Tips | Tabletop |
| Impulsa Funkcija | No |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Spriegums | 220-240 V |
| Producer produkts nosaukums | BL1C0230 LightMix On the Go |
| Producer produkts saime | Blender |
| Apvalka materiāls | N/A |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.tefal.com.sg/Food-%26-Drink-preparation/Blenders/Tefal-BL1C0230-LightMix-on-the-go/p/8010001304 |