TEFAL | Blender | BL190AF0 Blend Up | Tabletop | 1000 W | Jar material Tritan | Jar capacity 0.7 L | Ice crushing | Black/Gold
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
84.01 € 69.43 € (bez PVN 21%) | 27 | 27.05. |
TEFAL | Blender | BL190AF0 Blend Up | Tabletop | 1000 W | Jar material Tritan | Jar capacity 0.7 L | Ice crushing | Black/Gold
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 390.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 151.00 mm |
| Bruto svars | 3.12 kg |
| Bruto platums MM | 275.00 mm |
| Net Svars | 2.32 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 775 g |
| Plastmasas No Pet | 25 g |
| Tare svars KG | 0.8 kg |
| Tilpums M3 | 0.02 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | TEFAL |
| Paletes daudzums | 53 pcs |
| Ātrumu skaits | 8 |
| Augstums | 38.8 cm |
|---|---|
| Dziļums | 18.2 cm |
| Producer produkts nosaukums | BL190AF0 Blend Up |
| Producer produkts saime | Blender |
| Produkta krāsa | Black/Gold |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Impulsa Funkcija | Yes |
| Platums | 12.8 cm |
| Jauda | 1000 W |
| Kausa ietilpība | 0.7 L |
| Krūkas materiāls | Tritan |
| Ledus smalcināšana | Yes |
| Tips | Tabletop |
| Apvalka materiāls | N/A |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |