Schneider Electric APC Back-UPS 230V | BK650EI | 650 VA | 400 W
Šim produktam ir 2 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
227.75 € 188.22 € (bez PVN 21%) | 3 | 09.06. |
Schneider Electric APC Back-UPS 230V | BK650EI | 650 VA | 400 W
Šim produktam ir 2 mēnešu garantija.
| UPS Devices And Piederumi | Yes |
|---|---|
| Formas faktors | Tower |
| Augstums MM | 165 mm |
| Platums MM | 91 mm |
| Dziļums MM | 284 mm |
| Ievades savienojums | IEC-320-C14 |
| Savienojumi | RJ-45, Serial (RS-232), USB |
| Sertifikācija | A-tick, C-tick, CE, GOST, NEMKO |
| Kabeļa garums M | 2 m |
| Pārsprieguma Energy vērtējums J | 310 J |
| Trokšņa līmenis | 45 dB |
| Izejas barošanas W | 400 W |
| Nominālais ievades spriegums V | 230 V |
| Frekvence diapazons | 47 - 6 3 |
| Izejas barošanas ietilpība VA | 650 |
|---|---|
| Nominālais izejas spriegums V | 230 V |
| Ievades frekvence HZ | 50/60 +/- 3 |
| Izejas interfeiss | 1 x IEC 320 C13 (Surge Protection), 3 x IEC 320 C13 (Battery Backup), 2 x IEC Jumpers (Battery Backup) |
| Darbības temperatūra diapazons C | 0 - 4 0 |
| Darbības relatīvs mitrums diapazons Percent | 0 - 9 5 |
| Glabāšana temperatūra diapazons C | 0 - 4 0 |
| Ieejas spriegums (V) | 180 - 26 6 |
| Maksimālais barošanas W | 400 W |
| Ievades strāva A | 7 A |
| Datu līnijas aizsardzība | RJ45 Analog phone line for phone/fax/modem/DSL |
| Darbības laiks | 5 min (full load) / 15 min (half load) |
| Akumulatora uzlādes laiks H | 8 h |
| Net Svars | 6.03 kg |