Colour temperature: 2700-5700K; Custom full-spectrum LED; Anti-glare design; Ra97 high colour rendering index; Custom Xiaomi ultra-slim lens
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
79.50 € 65.70 € (bez PVN 21%) | 50 | 06.05. |
Colour temperature: 2700-5700K; Custom full-spectrum LED; Anti-glare design; Ra97 high colour rendering index; Custom Xiaomi ultra-slim lens
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 370.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 290.00 mm |
| Bruto svars | 1.70 kg |
| Bruto platums MM | 130.00 mm |
| Net Svars | 1.20 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 490.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.50 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:3:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Jauda | 30 W |
| Aizsardzības klase | IP50 |
| Producer produkts nosaukums | Smart Ceiling Light D30 |
| Paletes daudzums | 124 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-smart-ceiling-light-d30/ |