Xiaomi | Robot Vacuum X20 Pro/X20 Max Filter
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
14.91 € 12.32 € (bez PVN 21%) | 50 | 06.05. |
Xiaomi | Robot Vacuum X20 Pro/X20 Max Filter
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 140 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 40 mm |
| Bruto svars | 0.20 kg |
| Bruto platums MM | 50 mm |
| Net Svars | 0.10 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00028 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Papīra Pasteboard | 90 g |
| Producer produkts nosaukums | Robot Vacuum X20 Pro/X20 Max Filter |
| Paletes daudzums | 5000 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |