Xiaomi Leather Quick Release Strap | Apricot Pink
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
26.46 € 21.87 € (bez PVN 21%) | 5 | 06.05. |
Xiaomi Leather Quick Release Strap | Apricot Pink
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 100.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 33.00 mm |
| Bruto svars | 0.064 kg |
| Bruto platums MM | 100.00 mm |
| Net Svars | 0.012 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.052 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Produkta Nosaukums | Leather Quick Release Strap |
| Produkta krāsa | Apricot Pink |
| Paletes daudzums | 5236 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |