SALE OUT. Xiaomi | Smart Projector L1 EU | Full HD (1920x1080) | 200 ANSI lumens | Black | REFURBISHED | Wi-Fi
Šim produktam ir 22 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
214.05 € 176.90 € (bez PVN 21%) | 1 | 25.05. |
SALE OUT. Xiaomi | Smart Projector L1 EU | Full HD (1920x1080) | 200 ANSI lumens | Black | REFURBISHED | Wi-Fi
Šim produktam ir 22 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 120.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 160.00 mm |
| Bruto svars | 1.60 kg |
| Bruto platums MM | 160.00 mm |
| Net Svars | 1.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Paletes daudzums | 563.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 290.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.30 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
|---|---|
| Pārraides attālums | 1.2:1 |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Produkta krāsa | Black |
| Spilgtums | 200 ANSI lūmeni |
| Wi-Fi | Yes |
| WI FI Standartu | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Producer produkts nosaukums | Smart Projector L1 EU |
| Producer produkts saime | Smart Projector |
| WI FI savienojums | Yes (integrated) |
| Saleout | REFURBISHED |
| Garantija | 22 mēnesis(i) |