Xiaomi Watch S4 | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43\" | Waterproof | Rainbow
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
198.03 € 163.66 € (bez PVN 21%) | 1 | 25.05. |
Xiaomi Watch S4 | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43\" | Waterproof | Rainbow
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 280.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 37.00 mm |
| Bruto svars | 0.42 kg |
| Bruto platums MM | 69.50 mm |
| Net Svars | 0.13 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 280.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.29 kg |
| TI svars KG | 0.01 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Klasifikācija Of akumulatora | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition Of akumulatora | CL127:KT:2016-12-09 |
| Tips Of akumulatora | Accumulator |
| Embeed akumulatora | Yes |
|---|---|
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 2381 pcs |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Displeja Veids | AMOLED |
| Krāsa | Rainbow |
| GPS | Yes |
| Producer produkts nosaukums | Watch S4 |
| Produkta veids | Smart watch |
| Ekrāna izmērs | 1.43" |
| Sirdsdarbības monitors | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |