Linked dual cameras; Local human detection; Local sound detection; Virtual fence; 940nm infrared illuminators for clear images on dark nights
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
66.70 € 55.12 € (bez PVN 21%) | 2 | 14.05. |
Linked dual cameras; Local human detection; Local sound detection; Virtual fence; 940nm infrared illuminators for clear images on dark nights
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 120.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 80.00 mm |
| Bruto svars | 0.53 kg |
| Bruto platums MM | 81.5 mm |
| Net Svars | 0.43 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.0014996 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Audio sistēma | Two-way Voice Calls |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Baterijas Tips | Wall Mount; Power Adapter; Charging Cable; Wall Mounting Kit (wall plug x2,screw x 2); Mounting Sticker; User Manual; Warranty Notice |
| Produkta krāsa | White |
| Komutatora Tips | PTZ |
|---|---|
| Objektīva veids | 5P Optical lenses/ F1.6 |
| Saderīgās operētājsistēmas | Android 8.0 & iOS 12.0 or above |
| Wi-Fi | Yes |
| WI FI Standartu | Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4 GHz/5GHz |
| Krāsa | White |
| Producer produkts nosaukums | C300 Dual EU |
| Producer produkts saime | Smart Security Camera |
| Megapikseļi | 3 MP |
| Nokrišņu | No |
| Atmiņas sloti | MicroSD, max. 256 GB |
| Kameras Tips | Indoor |
| Izšķirtspēja | 2304 x 1296 |
| Video kompresijas formāti | H.265 |
| Bezvadu Savienojumi | Yes |
| Paletes daudzums | 2250 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-smart-camera-c300-dual/ |