Operating temperature: -10°C to 45°C; Charging time: Approx. 3.5 hours; Rated energy: 27Wh
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
79.50 € 65.70 € (bez PVN 21%) | 50 | 04.05. |
Operating temperature: -10°C to 45°C; Charging time: Approx. 3.5 hours; Rated energy: 27Wh
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 60.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 140.00 mm |
| Bruto svars | 0.59 kg |
| Bruto platums MM | 100.00 mm |
| Net Svars | 0.49 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.10 kg |
| Tilpums M3 | 0.00 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
|---|---|
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Papīra Pasteboard | 90 g |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer produkts nosaukums | Portable Electric Air Compressor 2 Pro |
| Paletes daudzums | 1695 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-portable-electric-air-compressor-2-pro/ |