Long-lasting temperature control lock; Anti-backflow spout; Dual pressure release safety design
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
28.10 € 23.22 € (bez PVN 21%) | 9 | 14.05. |
Long-lasting temperature control lock; Anti-backflow spout; Dual pressure release safety design
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 150.00 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 240.00 mm |
| Bruto svars | 1.50 kg |
| Bruto platums MM | 210.00 mm |
| Net Svars | 1.30 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 190.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.20 kg |
| Tilpums M3 | 0.01 m³ |
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
|---|---|
| Ražotājs | Xiaomi |
| Paletes daudzums | 288 pcs |
| Kapacītāte | 1.8 L |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Insulated |
| Producer produkts nosaukums | Insulated Kettle |
| 360 rotācijas bāze | No |
| Materiāls | Stainless steel/Polypropylene |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-insulated-kettle-18-l/ |