Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 3
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Cena | Skaits | Piegāde | |
|---|---|---|---|
20.04 € 16.56 € (bez PVN 21%) | 50 | 04.05. |
Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 3
Šim produktam ir 24 mēnešu garantija.
| Bruto dziļums MM | 98 mm |
|---|---|
| Bruto augstums MM | 27 mm |
| Bruto svars | 0.143 kg |
| Bruto platums MM | 82 mm |
| Net Svars | 0.123 kg |
| Packing daudzums | 1.00 pcs |
| Papīra Pasteboard | 90.00 g |
| Plastmasas No Pet | 10.00 g |
| Tare svars KG | 0.02 kg |
| Tilpums M3 | 0.000216972 m³ |
|---|---|
| Embeed akumulatora | No |
| EEIA nodoklis | CL109:5:2017-04-01 |
| Ražotājs | Xiaomi |
| Producer produkts nosaukums | Mi Temperature and Humidity Monitor 3 |
| Paletes daudzums | 7576 pcs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ražotājs datu lapa | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-smart-temperature-and-humidity-monitor-3/ |